PLC PROGRAMÁTOR

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 2 200 €
Uverejnené
Kontakt
Kramárová Lucia
Ref. Č.
131-10-42184-3

Sféra elektrotechniky a PLC programovanie je to, kde sa vidíte? Orientujete sa v kontrolných systémoch?

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

  • Návrh, simulácia, testovanie a

implementácia logiky pre riadenie PLC

  • Vytváranie návrhov ICS
  • Návrhy a implementácia topológie priemyselnej siete infraštruktúry
  • Vytváranie výkresov, definícií riadenia procesov, návrhu softvéru a hardvéru
  • Vytváranie vizualizácií technologického procesu (HMI)
Požiadavky

Čo je od Vás očakávané:

  • Skúsenosti s kreslením HMI displeyov
  • Skúsenosť s používaním protokolov na priemyselnú komunikáciu (napr. Modbuds, OPC, Profibaus)
  • Schopnosť čítať technologické (P&ID, PFD) a elektrické schémy
  • Vyhláška § 21/22/23
  • IEC 61508, EN ISO 13849-1
  • Skúsenosť s - HAZOP/programovaním mikroprocesorov/Safety systémov - výhodou
Benefity
  • Flexibilný pracovný čas
  • Dni dovolenky navyše