INŽINIER DODÁVATEĽSKEJ KVALITY|AŽ 1900 EUR/mes.

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 500 €
Práca z domu
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
1-10-41668-2

Zameriavate sa na kvalitu vo výrobnom sektore a je pre Vás zaujímavá oblasť dodávateľskej kvality?

Ak Vám nerobí problém komunikácia v angličtine, staňte sa súčasťou globálneho tímu.

Vašou náplňou práce bude:

  • riadenie a vykonávanie hodnotení dodávateľov
  • zabezpečovanie súladu dodávateľských systémov s aktuálnymi regulačnými požiadavkami, normami a zásadami spoločnosti
  • dodávateľské audity
  • meranie a monitorovanie výkonu dodávateľov
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:

  • znalosť nástrojov kvality
  • angličtina na komunikatívnej úrovni (komunikácia v rámci globálneho tímu)
  • skúsenosti z výrobnej oblasti
  • znalosť procesov a projektového manažmentu sú výhodou

Jedným zo zaujímavých benefitov je 8 dní v mesiaci možnosť home office.

Kvartálne bonusy

Flexibilný pracovný čas

Ostatné benefity Vám budú predstavené priamo na pohovore so spoločnosťou