pripája sa...

INŽINIER CLOUD SYSTÉMOV

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kubín Juraj
Ref. Č. 22796

Si skúsený sieťový špecialista a administrátor ? Máš skúsenosti s cloud technológiami ? Ak áno, táto príležitosť je práve pre teba!

Náplň práce na tejto pozícií bude pozostávať najmä z :

  • Administrácia Linux systémov (údržba, obsluha, podpora)
  • Administrácia databáz
  • Monitoring, alerting, troubleshooting sieťových systémov
  • Spolupráca s inými oddeleniami a technickými pracovníkmi

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať tieto požiadavky :
  • aspoň 3 roky skúseností s administráciou Linux serverov
  • aspoň 3 roky skúseností s common protocols/software (DNS,NTP,NFS,SMTP,HTTP, syslog, SSH)
  • skúsenosti s cloud infraštruktúrou - Chef, CFEngine, Puppet
  • Skúsenosti so skriptovacími jazykmi (ideálne Ruby, Python, Shell)
  • Skúsenosti s ticketovacími systémami (napr. JIRA, Bugzilla)

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Inžinier | Podpora | Technik | Kuchár | Sítě | DNS | LAN/WAN administrator