pripája sa...

INVESTIČNÝ ANALYTIK

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Halásová Jana
Ref. Č. 19011

Máte skúsenosti s finančnými analýzami, auditom, reportingom, prípadne účtovníctvom? Láka Vás svet financií? Máte záujem o komplexnú pracovnú pozíciu?
Spoločnosť so silným medzinárodným zázemím hľadá do svojho tímu dynamického kandidáta na pozíciu INVESTIČNÝ ANALYTIK.

Náplň práce zahŕňa:

  • Konsolidáciu investičných dát za zverené portfólio
  • Reporting a export dát na úrovni hlavnej knihy
  • Kontroling finančných údajov a analýza trhovej situácie
  • Korekcie účtovných operácii pre zaistenie správnosti finančných procesov
  • Pravidelnú komunikáciu s internými klientmi a riešenie ich požiadaviek
  • Rekonsiliáciu finančných derivátov a investičných operácií
  • Cash flow analýzy
  • Aktívnu účasť na zefektívňovaní procesov oddelenia

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné kritériá:
  • Vzdelanie v oblasti financií
  • Minimálne 2 roky skúseností v účtovníctve/audite/finančných analýzach
  • Výborná úroveň anglického jazyka
  • Dynamická osobnosť
  • Motivácia pre profesionálny rozvoj
  • Skúsený užívateľ MS Excel
  • Proaktívna osobnosť
  • Profesionalita

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Bankovníctvo | Analytik | Bankovníctvo | Kontingenčné tabuľky | Zlepšovanie | Štatistiky | Centrá zdieľaných služieb |