pripája sa...

INTERNÝ AUDIT (with WORK-LIFE BALANCE!)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-11-30510

Chceš audit a udržať si svoj work life balance? Máme zaujímavú pozíciu v internom audite kde sa v krátkom čase naučíš ako funguje medzinárodná spoločnosť v oblasti poisťovníctva, pretože budeš robiť interný audit na všetkých oddeleniach v spoločnosti. A nie len to! Dúfam, že rád cestuješ, pretože občas vycestuješ do európskych pobočiek spoločnosti.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Komunikácia s manažérmi zo všetkých oddelení v spoločnosti
  • Audit v správe aktív spoločnosti, HR oddelenia, platieb, účtovníctva atď.
  • Vytvárať reporty z auditov
  • Zúčastňovať sa na stretnutiach s manažmentom spoločnosti
  • Vytvárať hĺbkovú analýzu
  • Spolupracovať na projektoch

Požiadavky

Pošli svoje CV, ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
  • Máš ekonomické vysokoškolské vzdelanie
  • Aktívne komunikuješ v anglickom jazyku na úrovni C1 –pretože budeš denne komunikovať s manažérmi v oblasti financií, poisťovníctva, HR
  • Máš aspoň ročnú skúsenosť v administratíve, ak máš za sebou audit tak to bude tvoja silná zbraň
  • Ovládaš program Excel (VLOOKUP, HLOOKUP, IF, COUNTIF, PIVOT Tables)

Zo zákona musíme zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálny plat) pre inzerované pozície. Pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, kvalifikáciu a skúsenosti v našom balíku odmien alebo pri ponuke inej pracovnej pozície. Naša filozofia odmeňovania je platiť spravodlivo a to aj so zreteľom na situáciu na trhu a hodnotu, ktorú môžu zamestnanci priniesť spoločnosti.

Benefity

  • Ročné finančné bonusy
  • Priestor pre profesionálny rozvoj
  • Jazykové kurzy
  • Team buildingy
  • Extra dovolenka

Business Support Center | Finance | Administratíva | Špecialista | Analytik | Reportovanie | Spracovania dát | Excel | Investície | Kontingenčné tabuľky | Auditor