pripája sa...

APLIKAČNÝ INŽINIER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 500 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32629

Pre spoločnosť pôsobiacu na globálnej úrovni v oblasti poistenia hľadáme Aplikačného inžiniera, ktorý aktívne komunikuje v nemeckom jazyku a chce pracovať pre vedúcu softvérovú a poradenskú spoločnosť na trhu.

Náplň práce:

  • hardvérová aj softvérová inštalácia a integrácia aplikácie u interného zákazníka
  • nasadenie testovacieho prostredia u interného zákazníka
  • integrácia a inštalácia aplikácie na Windows aj Linux operačných systémoch
  • rollout, optimalizácia a testing aplikácie
  • technické poradenstvo pre interného zákazníka

Požiadavky

  • aktívna znalosť nemeckého jazyka-úroveň B2 (komunikácia s klientmi z Nemecka)
  • skúsenosť s aplikačným serverom alebo s integráciou systémov
  • skúsenosť s SQL
  • skúsenosť v oblasti technickej podpory

Benefity

  • práca v kancelárii (nie open-space)
  • finančné prémie (sezónne aj výkonnostné)
  • dovolenka nad rámec (25 dní)
  • flexibilná pracovná doba + home office
  • bezplatné využívanie telocvične v budove aj počas pracovnej doby
  • preplácanie IT kurzov (certifikácie)

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Konzultant | Podpora | SQL | Tomcat | Websphere | Java | PHP | Customer support