Infrastructure Project Manager|REMOTE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 900 - 3 000 €
Ref. Č.
131-15-41789-2

Do medzinárodnej spoločnosti v oblasti bankovníctva hľadáme Projektového Manažéra, ktorý by mal skúsenosti s projektami založenými na správe aplikácií na báze Linuxu.

Náplň práce:

  • Koordinácia projektov v IT oblastiach
  • Koordinácia IT auditu vrátane prípravy dokumentácie
  • Sledovanie incidentov, vulnerability IT projektov, ich eskalácie
  • Dokumentácia a prevedenie procesov do prevádzky
  • Vykonávanie ostatných úloh podľa pokynov svojho priameho nadriadeného
Požiadavky
  • Pracovná skúsenosť v rámci riadenia, plánovania a koordinácie IT projektov
  • Všeobecný prehľad v IT aplikáciách a aplikačných systémov
  • Znalosť Linux a Wnidows prostredia a prehľad v sieťovej oblasti
  • Znalosť ITIL a IT procesov
  • Anglický jazyk na výbornej písomnej aj komunikačnej úrovni- B2
Benefity
  • ročné finančné bonusy (do výšky 13.platu)
  • možnosť práce z domu
  • preplácané jazykové kurzy a certifikácie
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom