pripája sa...

Infrastructure Architect

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 700 - 4 000 EUR
Publikované 8 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-31563

Popis Práce

Príležitosť pre skúsených infra špecialistov!
Pozícia architekta v medzinárodnej finančnej spoločnosti so strategickým IT v Bratislave prináša možnosť realizovať svoje predstavy a implementovať nové technológie.

Náplň práce:

  • samostatná práca v Bratislave a spolupráca s tímom v zahraničí
  • podieľanie sa na rôznych IT projektoch - čiastočne zastrešenie úlohy projektového manažéra
  • zodpovednosti technického manažéra - avšak na danej roli nie je potrebné venovať sa people/line manažmentu
  • návrh a zavedenie infraštruktúry v zmysle princípov "service reliability engineering" a podieľanie sa na celom cykle projektu
  • dohliadanie na celkovú kvalitu infraštruktúrnych služieb a prinášanie návrhol na vylepšenie
  • zodpovednosť za zavedenie prístupu "infrastructure as a code" - návrh riešení, mentoring operations tímov; supervízia dodržiavania CI/CD
  • spolupráca s projektovými tímami pri implementácii nových prístupov, technológí a zmien v infraštruktúre

Požiadavky

  • aspoň 7 rokov relevantných skúseností v IT oblasti
  • skúsenosť ako IT architekt
  • predchádzajúca skúsenosť akoinfrastructure engineer alebo fullstack developer
  • profesionálna znalosť princípov CI/CD, DevOps a infrastructure as a code
  • skúsenosť s cloudom a rôznymi infra platformami (Linux, middleware)
  • aktívna angličtina na profesionálnej úrovni

Benefity

  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

IT a telekomunikace | Konzultácie | Správa systému a hw | Architekt | Infrastruktura | IT Consultant