pripája sa...

Import-Export & Customs Coordinator

Lokalita Galanta
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-30-30662

Pre medzinárodnú logistickú spoločnosť hľadáme kandidáta na pozíciu Import-Export & Customs Cordinator.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

  • koordinácia prepravy door to door
  • organizácia transportu - lodná, cestná, letecká
  • riešenie nepredvídateľných situácií
  • sledovanie nákladov a úhrad faktúr za dopravu
  • kontrola a schvaľovanie dodávateľských faktúr
  • sledovanie a hodnotenie výkonnosti dopravcov
  • denná komunikácia vo francúzskom jazyku

Požiadavky

Vhodný kandidát na pozíciu spĺňa:
  • plynulá znalosť francúzskeho jazyka (kandidát bude preskúšaný)
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti logistiky - minimálne 1 rok
  • znalosť colný predpisov - veľkou výhodou
  • výborná znalosť balíka MS office
  • orientácia na zákazníka
  • analytické myslenie

Benefity

  • Príspevok na dopravu
  • Práca v medzinárodnom prostredí
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Príležitostné cestovanie vrámci Európy do 4 krát ročne

Business Support Center | Engineering | Zákaznícky servis | Logistika | Logista | Špecialista | Preprava | Logistician