pripája sa...

IMPLEMENTUJTE ÚČTOVNÉ PROCESY PO EURÓPE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 900 EUR
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Medzihradská Simona
Ref. Č. 1-11-31836

Máte účtovníctvo v malíčku a poznáte ho aj po technickej stránke? V tom prípade čítajte ďalej a implementujte účtové procesy v krajinách ako Chorvátsko, Maďarsko alebo Rumunsko.

Náplň práce zahŕňa:

  • Analýzu procesov a identifikáciu možností optimalizácie v oblasti účtovníctva majetku
  • Vyhodnotenie a realizáciu zlepšovania procesov s cieľom zabezpečiť zníženie nákladov a zvýšenie efektivity
  • Implementáciu procesov v oblasti účtovania majetku v krajinách Európy
  • Implementáciu a monitorovanie kľúčových ukazovateľov výkonnosti
  • Zodpovednosť za reporting stavu projektov
  • Pravidelnú komunikáciu o stave projektu s vedúcimi oddelení

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • 4 roky skúsenosti v rámci účtovníctva, controllingu
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka-C1
  • Skúsenosť s implementáciou účtovných procesov
  • Znalosť SAP
  • Technické know- how v oblasti účtovníctva alebo financií
  • Skúsenosť s projektovým manažmentom je výhodou
  • Silné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Ochota cestovať cca 50% času v rámci Európy

Benefity

  • Bonus odvíjajúci sa od výkonu
  • Sick days
  • Plne hradené stravné lístky
  • Príspevok na jazykové kurzy
  • Flexibilný pracovný čas

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Analýzy | Audit | Kontroling | Manažment | Účtovník | Analytik | Manažér | Metodik | Vedúci tímu | Kontrolór | Audítor | Komplexný | Implementácia | Zlepšovanie | Centrá zdieľaných služieb | Senior | Proces | Projekt | Bookkeeper, accountant