IAM administrátor - TPP & REMOTE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 500 €
Ref. Č.
1-16-41336-7

Orientujete sa v pojmoch ako tickety a incidenty, máte skúsenosť s troubleshootingom a je Vám blízka oblasť Identity&Access managementu? Dajte nám o sebe vedieť a poďte spravovať bezpečnosť a prístupy pre užívateľov do aplikácií v bankovom prostredí.

Náplň práce:

  • Riešiť požiadavky zákazníkov týkajúce sa IAM oblasti (napr. prístupy užívateľov, resetovanie hesiel)
  • Overovanie a správa pristupových dát
  • Overovanie žiadostí o prístup do aplkácií
  • Práca s tiketovým systémom a riešenie požiadaviek v súlade so SLAs
  • Participovať pri návrhoch nových a zefektívnení existujúcich procesov
  • Reporting a analýza dát
Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:

  • predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii
  • skúsenosti s Windows Servers a Active Directory
  • SQL a ITIL znalosti
  • schopnosť komunikovať v anglickom jazyku
Benefity
  • ročné finančné bonusy (do výšky 13.platu)
  • možnosť práce z domu
  • preplácané jazykové kurzy a certifikácie
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom