pripája sa...

HR SPECIALIST

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 600 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-12-28643

Máte záujem o HR a globálne biznis prostredie ? Hovoríte plynule po anglicky a bulharsky ? Chceli by ste byť pravou rukou bulharského HR oddelenia na Slovensku? Ak áno, pošlite nám svoje CV a staňte sa súčasťou globálneho HR tímu.

Náplňou práce na pozícii HR Specialist:

  • Administratívne zastrešenie presunu väčšieho množstva zamestnancov v rámci krajín
  • Komunikácia a koordinácia zamestnancov
  • Príprava personálnych dokumentov
  • Podpora a poskytovanie informácií zamestnancom ako aj manažérom spoločnosti
  • Príprava reportov - HR dáta a projekty

Nástup možný ASAP
Štandardný pracovný čas PO-PIA, 8:00 - 17:00

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Plynulá znalosť ANGLICKÉHO a BULHARSKÉHO JAZYKA na úrovni C1 - na pozícii budete komunikovať so zahraničnými kolegami
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť v administratívne, ideálne v medzinárodnom prostredí
  • Predchádzajúca skúsenosť s prácou v HR je veľkou výhodou
  • Schopnosť rýchlo sa učiť a prispôsobiť zmenám
  • Veľmi dobré komunikačné zručnosti
  • Proaktivita

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Ročné bonusy
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy
  • Nadštandardné preplácanie nadčasov
  • 5 dní 100% hradenej PN
  • Vstupenky do kina
  • Poukazy do fitnescentra
  • Teambuildingové akcie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

HR a kancelářské služby | HR | Špecialista | Poradenstvo | Personnel officer