HR - MZDOVÝ ŠPECIALISTA

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 600 - 3 000 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
131-14-42339-1

Baví Vás špecializovanie sa v špecifickej oblasti HR a vedenie HR tímu? Zaujímate sa o starostlivosť miezd zamestnancov a ich benefity?

Vašou náplňou práce bude:

  • Kontrola správnosti a úplnosti všetkých personálnych dokumentov
  • Objasňovať nezrovnalosti v dokumentoch a získavať chýbajúce údaje
  • Tvorba reportov podľa zákonných požiadaviek a potrieb zákazníka
  • Včasné vybavenie mzdovej agendy - podklady pre účtovné oddelenie
  • Viesť menší tím na oddelení HR
Požiadavky
  • Znalosti zamestnaneckého práva a predpisov
  • Skúsenosti v nadnárodnej spoločnosti
  • Špecializácia v komplexnej personálnej agende
Benefity

Flexibilné odmeny

Jazykové kurzy

Hybridný pracovný model ( 50% Home Office - 50% Office)

5 dní dovolenky navyše

Multisport karta