pripája sa...

HR MANAŽÉR

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 2 500 - 3 000 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Jakabová Katarína
Ref. Č. 24580

Medzinárodná výrobná spoločnosť ponúka príležitosť rozvíjať vaše skúsenosti na pozícii HR manažéra.

Vašou náplňou práce bude:

  • riadenie a organizovanie všetkých oblastí HR a celého HR oddelenia
  • výber nových zamestnancov a zabezpečenie celého recruit procesu
  • schvaľovanie a kontrola miezd zamestnancov
  • starostlivosť o zamestnancov počas ich pracovného pomeru
  • komunikácia s personálnymi agentúrami - manažovanie dočasného pridelenia zamestnancov
  • zodpovednosť za kompletný tréningový proces v spoločnosti
  • administrácia lekárskych prehliadok
  • pravidelný reporting pre vedenie spoločnosti (denný, týždenný, mesačný)
  • príprava štatistických výkazov
  • pravidelná komunikácia s ÚPSVaR, vysokými a strednými školami, účasť na jobfairoch
  • pravidelná komunikácia s úradmi
  • riadenie procesov BOZP, PO, OOPP, zabezpečenie zákonných školení pre zamestnancov
  • riadenie správy budovy
  • budovanie dobrého mena spoločnosti - PR
  • hodnotenie spokojnosti zamestnancov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • minimálne 5 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - PODMIENKOU
  • skúsenosti s výberovými procesmi - PODMIENKOU
  • plynulá znalosť anglického jazyka - PODMIENKOU
  • znalosť Zákonníka práce - PODMIENKOU
  • znalosť HR procesov
  • skúsenosti s kontrolou miezd
  • znalosť balíka MS Office
  • skúsenosti s BOZP, PO a správou budovy
  • silná osobnosť
  • schopnosť rýchleho rozhodovania sa
  • veľmi dobré komunikačné zručnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

HR a kancelářské služby | HR | Manažér | Agentúra | Kompenzácia a výhody | BOZP | Senior | Nábor | Vzdelávanie a rozvoj | Tréning | HR Manager