pripája sa...

HR MANAGER

Lokalita Prievidza
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 200 EUR
Publikované 4 dňami
Kontakt Otrusina Michaela
Ref. Č. 5-12-31611

Popis Práce

Hľadáme šikovného HR Managera do modernej spoločnosti.
Vieš sa orientovať v oblasti personálnej a mzdovej legislatívy?
Tvojou náplňou bude najmä:

  • riadenie HR oddelenia
  • zodpovednosť za personalistiku, mzdy, vzdelávanie, sociálnu starostlivosť o zamestnancov, adaptačný proces a hodnotenie zamestnancov
  • tvorba a zabezpečovanie personálnej politiky, stratégie a kontrolingu
  • plánovanie ľudských zdrojov
  • tvorba stratégie náboru
  • vyhľadávanie a výber zamestnancov, inzercia voľných pracovných miest
  • proces nástupu a výstupu pracovníkov
  • vedenie osobnej zložky zamestnanca
  • vzdelávacie aktivity
  • reporting personálnych aktivít vrcholovému manažmentu
  • prognózy v oblasti získavania ľudských zdrojov

Pracovný program je bohatý, čaká Ťa nový tím kolegov !

Požiadavky

  • VŠ (vyštudovaný v obore HR alebo inom príbuznom)
  • Min. 5 rokov praxe v oblasti HR
  • AJ na úrovni urovni B1
  • vodičský preukaz skupiny B
  • Word, excel, powerpoint - na pokročilej úrovni
  • znalosti v oblasti mzdového účtovníctva na pokročilej úrovni

Osobnostné predpokady:
  • manažéerske zručnosti
  • znalosť personánej a mzdovej legislatívy
  • skusenosti s tvorbou metodiky a interných predpisov
  • inovatívne myslenie
  • dynamickosť

Benefity

  • práca v modernej spoločnosti
  • výborné technické vybavenie
  • odborný rast a osobnostný rozvoj
  • podieľanie sa na zaujimavých projektoch
  • zľava na služby vlastnej cestovnej kancelárie
  • mimoriadne ročné odmeny

HR a kancelářské služby | HR | Kancelářské služby | Generalista | Konzultant | Špecialista | Recruiter | Senior | HR Generalist