pripája sa...

HR manager

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 700 EUR
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-30-32401

Máš vody HR preplávané a vieš viesť tým ľudí pre ktorých budeš ako kapitán na lodi ľudských zdrojov ? Výborne ! My hľadáme skúseného HR riaditeľa do výrobnej spoločnosti v Bratislavskom kraji. Ak chceš riadiť svoj vlastný team HR machrov, nastavovať stratégie, vymýšľať benefity pre súputníkov, ale aj pomáhať svojim kolegom s rozvojom či kariérou, tak si náš človek !

Aká bude náplň práce ?

  • Viesť tím šikovných ľudí na HR oddelení
  • Nastavovanie stratégií vo firme
  • Aktívna spolupráca s materskou spoločnosťou – zoštandardizovať procesy a postupy
  • Vytvárať spoluprácu s VŠ A SŠ
  • Nastavovanie benefitov
  • Rozvoj zamestnancov

Požiadavky

A čo my od teba žiadame ?
  • AKTÍVNA znalosť Anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • Nie sme malá firma, ak máš skúsenosti z väčších firiem, je to plus
  • Nechceme aby si bol šéf, ale líder
  • Čím viac praxe, tým sa ti bude lepšie obracať

Benefity
  • Motivačná zložka 30% z ročného platu pri plnení cieľov
  • Flexibilita
  • Možnosť nastavenia všetkých procesov

HR a kancelářské služby | HR | Manažér | HR Manager