pripája sa...

HR KOORDINÁTOR

Lokalita Nitriansky kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 200 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Fini Federica
Ref. Č. 1-19-33596

Chceš byť súčasťou HR sveta a dozvedieť sa viac o trhu práce?
Do nášho nitrianskeho tímu hľadáme nového člena, ktorý nám pomôže s HR administratívou.

Na pozícii HR koordinátor bude tvojou hlavnou náplňou práce:

  • Riešenie dennej HR administratívy
  • Aktivity súvisiace s nástupom zamestnanca v spolupráci s ostatnými kolegami na pobočke
  • Pomoc pri ubytovaní zamestnancov a administratíva s tým spojená
  • Aktívna komunikácia so zamestnancami na dennej báze
  • Starostlivosť o existujúcich zamestnancov
  • Aktívna podpora náboru zamestnancov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • skúsenosti na podobnej pozícii v HR alebo administratíve sú podmienkou
  • vodičský preukaz je podmienkou
  • Precíznosť a orientácia na detail
  • Chuť vzdelávať sa v oblasti HR

Benefity

  • Práca v príjemnom prostredí stabilnej spoločnosti
  • Dni voľna navyše
  • Stravné lístky vo výške 4,30 €
  • Flexibilná pracovná doba
  • Fruit day
  • Sick days
  • Školenia v oblasti HR
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Multisport karta

HR a kancelářské služby | HR | Špecialista | Recruiter | Konzultant | Agentúra | Junior | Nábor | Assistant