pripája sa...

HR GENERALIST pre úplne nový závod!!!

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované viac ako rokom
Kontakt Henčová Daniela
Ref. Č. 23456

Máte skúsenosti s komplexným HR? Nebojíte sa masového náboru zamestnancov? Nebránite sa "zašpiniť si ruky" a byť zodpovedný za nábor zamestnancov a s tým spojenú legislatívu?

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá buduje nový závod a my hľadáme to pravého HR človeka, ktorý im pomôže vybudovať pobočku od úplných základov.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za celý náborový proces zamestnancov
  • Zodpovednosť za nastavenie všetkých HR procesov v spolupráci s regionálnym HR manažérom
  • Poskytovať HR podporu pre zamestnancov vo všetkých aspektoch životného cyklu zamestnanca (vrátane pracovnej zmluvy) v súlade s právnymi predpismi a politikou spoločnosti
  • Poskytovať HR podporu v oblasti mzdovej agendy, cestovaných výdavkov a osobnej administratívy
  • Zodpovedať za úplnosť a dôslednosť lokálnych procesov on-boarding-u a off-boarding-u
  • Podieľať sa na plánovaní pracovných síl
  • Sledovať a aktualizovať postupy v súlade so zmenami právnych predpisov a osvedčených postupov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • skúsenosti na pozícii HR Generalist min. 2 roky
  • skúsenosti z výrobného prostredia
  • skúsenosti s komplexnými HR aktivitami
  • znalosť anglického jazyka na plynulej úrovni

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/

HR a kancelářské služby | HR | Generalista | Business partner | Manažér | Špecialista | Senior | HR Generalist