pripája sa...

HR ANALYST

Lokalita Žilinský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23898

Popis Práce

Si skúsený v HR?
Pôsobil si v automotive?
Sú tvoje nápady nekonvenčné?
Si vnímavý a vieš správne odhadnúť ľudí?
Nebojíš sa nových výziev?
Máš ambície, chceš sa ďalej vzdelávať a kariérne posúvať?

Staň sa súčasťou úspešného tímu nášho nadnárodného klienta na pozícii HR ANALYST!

Náplňou tvojej práce bude:

  • byť pravou rukou HR manažéra
  • zabezpečovať reporting a tvorbu analýz na lokálnej a nadnárodnej úrovni
  • zastupovať HR manažéra v prípade jeho neprítomnosti
  • kooperovať pri implementácii strategických projektov
  • kooperovať pri náborových aktivitách v rámci mass hiringu aj kľúčových pozícii
  • podporovať plynulý komunikačný a informačný tok naprieč všetkými oddeleniami spoločnosti
  • neustále hľadať možnosti zlepšenia a zefektívnenia procesov v rámci HR oddelenia aj spoločnosti ako takej

Požiadavky

Náš klient hľadá kandidáta, ktorý má:
  • Min. 5 ročné skúsenosti v HR
  • Skúsenosti z automotive
  • Znalosť payroll problematiky
  • Skúsenosti s reportingom
  • Aktívna znalosť anglického jazyka

Osobnostné predpoklady:
  • Schopnosť myslieť strategicky, ale aj exekutívne
  • Flexibilita
  • Schopnosť pracovať pod stresom
  • Komunikatívnosť
  • Empatia, Senzitiva
  • Orientácia na ľudí
  • Dravosť
  • Nekonvenčnosť

  • Možnosť byť členom silného HR tímu v nadnárodnej spoločnosti
  • Účasť na strategických projektoch
  • Zvyšovanie profesnej kvalifikácie
  • Bohatý sociálny program
  • 13. plat

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/

HR a kancelářské služby | HR | Konzultant | Generalista | Špecialista | Recruiter | Business partner | Senior | Nábor | Vzdelávanie a rozvoj | Talent management | Tréning | Kompenzácia a výhody | Automobilový priemysel | HR Business Partner