pripája sa...

HODNOTENIE KLIENTOV BANKY

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Slaninová Daniela
Ref. Č. 23293

Medzinárodná a úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti bankovníctva hľadá nových kolegov do mladého a dynamického tímu.

Vašou náplňou práce bude:

  • zisťovanie informácií o klientoch
  • hodnotenie obchodných partnerov (klientov banky) pred nadviazaním obchodných vzťahov
  • posudzovanie rizikovosti spolupráce s potenciálnym klientom
  • zhromaždenie informácií a ich záloha v interných systémoch
  • komunikácia s kolegami a pobočkami banky v zahraničí
  • príprava analýz, reportov a dokumentácie

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať::
  • ukončené SŠ/VŠ vzdelanie
  • aktívnu znalosť anglického (slovom a písmom) - úroveň B2 / C1
  • prax v oblasti administratívy
  • orientáciu na detail
  • tímového ducha
  • flexibilný charakter
  • aktívnu úroveň MS Office (Word, Excel)
  • motiváciu pre analytickú prácu v prostredí banky

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Bankovníctvo | Administratívny pracovník | Špecialista | Analytik | Spracovania dát | Excel | Reportovanie |