pripája sa...

HLAVNÝ ÚČTOVNÍK/ÚČTOVNÍČKA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 11 dňami
Kontakt Kolesárová Katarína
Ref. Č. 1-11-30176

Popis Práce

Pracovná náplň:

  • Komplexné vedenie podvojného účtovníctva
  • Kompletizácia a spracovanie uzávierok na mesačnej a ročnej báze
  • Príprava výkazov (Súvaha, Výkaz ziskov a strát)
  • Zodpovednosť za hlavné uzávierky
  • Reporting
  • Spolupráca s auditormi, daňovými a bankovými subjektmi

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Výborná znalosť anglického jazyka podmienkou
  • Prax vo vedení komplexného účtovníctva minimálne 2 roky podmienkou
  • Skúsenosť so SAP-om výhodou
  • Profesionálny prístup a zodpovednosť

Benefity

  • Zázemie stabilnej úspešnej spoločnosti
  • Veľmi zaujímavé platové ohodnotenie
  • Príjemné pracovné prostredie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žial, nemožeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Metodik | Vedúci tímu | Záväzky | Pohľadávky | Hotovosť a banka | Komplexný | Senior | SAP | Kontingenčné tabuľky | Accounting methods specialist