pripája sa...

HLAVNÝ ÚČTOVNÍK (s maďarským jazykom)

Lokalita Komárno
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 600 EUR
Publikované 16 dňami
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-11-30887

Výrobná spoločnosť hľadá vedúceho účtovného oddelenia, ktorý ovláda maďarský jazyk a zároveň sa dohovorí v anglickom jazyku. Budete zodpovedný za vedenie tímu 4 účtovníkov a zároveň budete zodpovedať za správnosť účtovných zápisov.

Náplň práce:

  • Komplexné vedenie účtovníctva v súlade so slovenskými účtovnými štandardami
  • Uzávierková činnosť, pravidelné mesačné a ročné závierky
  • Zostavovanie daňových priznaní a kalkulácia daní
  • Príprava finančných výkazov
  • Reportovanie výsledkov
  • Vedenie malého tímu účtovníkov, ich motivácia
  • Komunikácia so štátnymi orgánmi, s audítormi, daňovými a bankovými subjektmi

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta:
  • Viacročné skúsenosti v komplexnom podvojnom účtovníctve
  • Skúsenosť / predpoklady pre vedenie tímu účtovníkov
  • Plynulá úroveň maďarského jazyka
  • Mierne pokročilá úroveň anglického jazyka
  • Výborný prehľad v slovenskej účtovnej a daňovej legislatíve
  • Znalosť systému SAP - výhoda
  • Precíznosť
  • Samostatnosť a analytické myslenie

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Manažér | Vedúci tímu | Komplexný | Senior | SAP | Hlavný | Bookkeeper, accountant