pripája sa...

Statutory Accountant

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR/mes.
Publikované 22 dňami
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 23838

Pracujete dlhodobo ako samostatný alebo hlavný účtovník a chceli by ste ísť do medzinárodného prostredia? Potom je táto pozícia presne pre Vás.

Náplňou práce na pozícii bude:

  • Zodpovednosť za účtovné procesy pre pridelenú krajinu
  • Príprava štatutárnych finančných výkazov za pridelené entity a štatistické reporty
  • Príprava dokumentov pre externý audit a koordinácia auditu
  • Úzka spolupráca s daňovým oddelením
  • Podpora projektov súvisiacimi so zmenami a implementáciami systémov (IT projektov)
  • Participácia na zlepšovaní finančných procesov
  • Úlohy na základe požiadaviek manažmentu (ad hoc činnosti)
  • Komunikácia s internými a externými audítormi a klientmi

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Univerzitné vzdelanie vo financiách alebo účtovníctve
  • 4 a viac rokov skúseností v komplexnom účtovníctve alebo štatutárnom audite
  • Aktívnu úroveň anglického jazyka
  • Pokročilá úroveň Excelu
  • Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
  • SAP výhodou

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na martin.zatko@grafton.sk.

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody ako napríklad plne hradené stravné lístky, sick days, ročný budget na voliteľné benefity, team buildingy, kariérny rast a neformálne pracovné prostredie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Business Support Center | Finance | Účtovníctvo | Audit | Manažment | Analytik | Kontrolór | Špecialista | Účtovník | Manažér | Vedúci tímu | Komplexný | IFRS | Centrá zdieľaných služieb | Senior | Hlavná kniha | Zlepšovanie | Implementácia | Obchod | Výroba | Finance accountant