pripája sa...

HLAVNÝ ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 23838

Hľadáme kvalifikovaného uchádzača na pozíciu HLAVNÝ ÚČTOVNÍK.

Náplňou práce na pozícii bude:

  • Zodpovednosť za účtovné oddelenie
  • Vedenie menšieho tímu účtovníkov vrátane odmeňovania, vzdelávania, hodnotenie, stanovanie cieľov a rozdeľovanie pracovných úloh
  • Reporting finančných výsledkov manažmentu spoločnosti
  • Zodpovednosť za mesačnú závierku a správnosť všetkých finančných výkazov (súvaha, výsledovka)
  • Dodržiavanie a kontrola rozpočtu spoločnosti
  • Participácia na zlepšovaní finančných procesov
  • Úlohy na základe požiadaviek manažmentu (ad hoc činnosti)
  • Komunikácia s internými a externými audítormi a klientmi

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Univerzitné vzdelanie vo financiách alebo účtovníctve
  • 3 a viac rokov skúseností v komplexnom účtovníctve alebo v audite
  • Aktívnu úroveň anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou
  • Skúsenosti s vedením ľudí sú výhodou, ale nie požiadavkou
  • Znalosť IFRS štandardov je plus
  • Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody ako napríklad plne hradené stravné lístky, sick days, ročný budget na voliteľné benefity, team buildingy, kariérny rast a neformálne pracovné prostredie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Business Support Center | Finance | Účtovníctvo | Audit | Manažment | Analytik | Kontrolór | Špecialista | Účtovník | Manažér | Vedúci tímu | Komplexný | IFRS | Centrá zdieľaných služieb | Senior | Hlavná kniha | Zlepšovanie | Implementácia | Obchod | Výroba | Finance accountant