pripája sa...

Hlavný účtovník

Lokalita Bánovce nad Bebravou
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR
Publikované 25 dňami
Kontakt Otrusina Michaela
Ref. Č. 5-11-30710

Hlavný účtovník, vidíš sa na tejto pozícii? Spĺňaš väčšinu požiadaviek na kandidáta a pracovná náplň by ťa bavila? Poď do toho s nami a obsaď túto novovzniknutú pozíciu hneď teraz!

Pracovná náplň:

  • vedenie účtovníctva v spoločnosti
  • sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej a daňovej legislatíve a pod.
  • evidencia účtovných záznamov v súlade s predpismi
  • evidencia a účtovanie o pohybeoch majetku, zásob, finančných tokov, inventarizácia záväzkov, pohľadávok
  • vedenie akontrola skladového, mzdového a majetkového účtovníctva
  • výpočet a účtovanie výdavkov budúcich období
  • príprava štatistických výkazov
  • príprava dokumentov pre finančné audity
  • spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi
  • spracovanie mesačných výkazov, uzávierky, DPH a iných výkazov
  • výpočet a platba daní, tvorba daňového priznania
  • vypracovanie analýz
  • zodpovednosť za prípravu, evidovanie a účtovanie platieb a dodávateľských faktúr
  • monitorovanie dobropisov

Požiadavky

Vhodný kandidát na pozíciu spĺňa tieto požiadavky:
  • vzdelanie v oblasti účtovníctva
  • praxna podobnej pozícii min. 3 roky
  • znalosť balíka Office
  • angličtina na komunikačnej úrovni - komunikácia s nadriadeným pracovníkom a so zahraničím
  • MS Office pokročilá úroveň
  • znalosť SAPu veľkou výhodou - modul FI, FI-AA
  • zodpovednosť, tímový hráč, komunikatívnosť, analytické myslenie, ochota učiť sa

Benefity

  • 13. plat v sume základnej zložky mzdy
  • ročný bonus
  • darčekové poukážky
  • pravidelné vzdelávanie
  • flexibilný pracovný čas

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Účtovníctvo | Účtovník | Fakturant | Bookkeeper, accountant