pripája sa...

HLAVNÝ ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 22628

Ak máte predchádzajúce skúsenosti z oblasti účtovníctva a chcete získať prácu v dynamickom prostredí, zašlite nám Vaše CV v anglickom jazyku. Ponukáme stabilné zamestnanie s priležitosťami na kariérny rast.

Čo bude vašou náplňou práce?

  • Účtovanie v lokálných účtovných štandardoch (US GAAP, SAS)
  • Sledovanie nezrovnalostí na súvahových účtoch
  • Účtovanie akruálov, deferálov a rezerv
  • Príprava finančných výkazov za pridelenú krajinu
  • Participácia na zostavovaní účtovnej závierky
  • Príprava podkladov pre audit
  • Ad-hoc reporty

Požiadavky

Požiadavky:
  • SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka, ďalší jazyk výhodou
  • Predchádzajúce skúsenosti s účtovníctvom (min. 2 roky)
  • Znalosť medzinárodných účtovných štandardov
  • Znalosť SAP výhodou
  • Tímový hráč

Benefity

  • Garantovaný 13. plat
  • Jazykové kurzy
  • Vzdelávanie
  • Príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • Vitamínové balíčky
  • Flexibilný pracovný čas

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Audit | Účtovník | Fakturant | Audítor |