pripája sa...

Hlavný technológ

Lokalita Galanta
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 600 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Šimúnová Eva
Ref. Č. 2-30-31918

Popis Práce

Vašou náplňou práce bude:

  • Riadenie, koordinácia a kontrola výsledkov práce zvereného útvaru (teamu technológov, t.j. nastavovačov vstrekovacích lisov)
  • Zodpovednosť za implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívaných zdrojov
  • Zodpovednosť za riadenie technologických zmien, optimalizovanie výroby
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami na vývoji a optimalizácii výrobných procesov
  • Vypracovávanie produktových zlepšení
  • Zisťovanie príčin nezhôd
  • Implementácia nových procesov do výroby
  • Vypracovávanie technologických postupov, návodov, určovanie druhu a sledu operácií
  • Uplatňovanie požiadaviek na aktualizáciu foriem
  • Vykonávanie schválených zmien v technologickej dokumentácii
  • Podpora pri tvorbe analýz procesov výroby
  • Participácia pri auditoch (interné, zákaznícke)
  • Podieľanie sa na výbere technických a výrobných noriem

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Skúsenosti na pozícii hlavného technológa, v oblasti vedenie pracovníkov minimálne 1 rok
  • Skúsenosti v oblasti technológa vo vstrekolisovnom prostredi minimálne 5 rokov
  • Znalosť anglického jazyka je výhodou, nie podmienkou.

Engineering | Petrochémia | Technológ | Manažér | Production technologist