pripája sa...

HĽADÁŠ UŽ POČAS ŠTÚDIA BRIGÁDU V OBLASTI AUDITU?

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4 - 5 EUR/hod.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 24228

Ak študuješ na univerzite ekonomického zamerania a máš záujem si už počas štúdia nájsť relevantnú brigádu v oblasti AUDITU si na správnom mieste!

Náplň práce:

  • Kontrola procesov podľa auditovej regulácie SOX a podľa príslušnej auditovej dokumentácie
  • Denná práca s reportami
  • Analýza procesov
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ študent ekonomického zamerania
  • Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícií výhodou
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Užívateľ MS Excel (kontingencne tabulky, funkcie - IF, VLOOKUP)
  • Orientácie na detaily a čísla
  • Tímový hráč

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Finance a bankovníctvo a investície | Business Support Center | Audit | Finance | Administratíva | Analýzy | Audítor | Interný | Junior | Administration