pripája sa...

HĽADÁŠ SI PRÁCU AKO MZDOVÝ ÚČTOVNÍK?

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 23205

Náš klient, stabilná zahraničná spoločnosť hľadá vhodného kandidáta na pozíciu Účtovník.

Náplň práce zahŕňa:

  • Analýza dát
  • Reportovanie
  • Riešenie štandardných mzdových otázok
  • Komunikácia s internými i externými klientmi
  • Účtovanie došlých faktúr
  • Spracovanie zápočtov s dodávateľmi / odberateľmi
  • Príprava podkladov pre agendu pohľadávok spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné kritéria:
  • Vzdelanie v oblasti účtovníctva, ekonómie a financií
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Min. 1 rok praxe v oblasti účtovníctva
  • Dobrá znalosť práce s MS Office (Excel, Word)
  • SAP výhodou
  • Schopnosť pracovať samostatne
  • Orientácia na detail
  • Proaktívna a komunikatívna osobnosť
  • Schopnosť rýchlo sa učiť

Spoločnosť ponúka zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti, zaujímavý systém firemných výhod a možnosť odborného a profesionálneho rastu.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Mzdy |