OPERÁTOR VÝROBY V BRATISLAVE! UBYTOVANIE ZADARMO!

Lokalita
Typ kontraktu
Trvalý pracovný pomer
Mzda
822 - 1 100 €
Uverejnené
Ref. Č.
4-18-36258
Táto pozícia je archivovaná.
Popis práce

Hľadáme šikovných operátorov výroby do automobilového priemyslu v Bratislave.

Ponúkame:

  • Základná mzda 822€
  • Variabilná zložka 250€
  • Príplatky podľa zákonníka práce
  • Stravné lístky 4,20€

Pracovná náplň:

  • práca na montážnej linke
  • výroba a montáž palubných dosiek
  • príprava materiálu na spracovanie
  • kontrola výroby
  • práca na 3 zmeny
  • pracovný čas PO-Pia po 8h
  • Nástup IHNEĎ!

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 909 289.

Požiadavky
  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
Benefity
  • odmena za odporúčanie nového kolegu 700.- €
  • Odpracuj 100 dní a k výplate dostaneš BONUS - 500€
  • výkonnostný bonus 102€
  • po zapracovaní odmena za ovládanie viacerých pozícií od 100€
  • Príplatky nad rámec zákonníka
  • zabezpečené BEZPLATNÉ ubytovanie
  • zabezpečená FIREMNÁ DOPRAVA v rámci Bratislavy zo Zlatých pieskov a Ivánskej cesty, od Polusu, z hlavnej vlakovej stanice v Bratislave a z Lamača do zamestnania ZADARMO.
  • Firemný autobus z obcí: Kúty, Borský sv. Jur, Sekule, Moravský sv. Ján, Závod, Stupava, Lozorno, Jabloňové, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica, Veľké Leváre, Malacky (za poplatok podla aktuálnych podmienok)
Iné poznámky
Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search