pripája sa...

KOMPLEXNÝ ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 23191

Ovládate slovenské účtovníctvo od A po Z a máte predchádzajúce skúsenosti v tejto oblasti? Máte anglicky jazyk na komunikatívnej úrovni? Spoločnosť pôsobiaci v oblasti petrochemického priemyslu hľadá do svojho tímu kandidáta na pozícii KOMPLEXNÝ ÚČTOVNÍK.

Vašou náplňou práce bude:

  • Komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva podľa SAS
  • Účtovanie miezd
  • Mesačné inventarizácie súvahových účtov
  • Príprava účtovných výkazov
  • Zodpovednosť za uzávierky spoločnosti (súvahy, výkazy ziskov a strát, ročné správy)
  • Komunikácia dodávateľmi s príslušnými inštitúciami (banky, daňové úrady)
  • Zastupovanie hlavnej účtovníčky v prípade jej neprítomnosti
  • Podpora pre finančné oddelenie
  • Participácia na internom a externom audite
  • Reporting

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vzdelanie v oblasti financií/účtovníctva
  • Minimálne 2 roky praxe v komplexnom účtovníctvu
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka, maďarský jazyk je výhodou
  • Skúsenosť s programom SAP je veľkou výhodou
  • Balík MS Office na pokročilej úrovni
  • Tímový hráč

Spoločnosť Vám ponuka práci v stabilnom medzinárodnom prostredí, priateľsky kolektív, flexibilný pracovni čas a ďalšie zaujímavé benefity.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Komplexný |