pripája sa...

Hľadáme TEAM LEADERA pre team General Ledger

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 900 - 2 200 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 22567

Ste prirodzený vodca a mate ekonomický background? Láka Vás kariéra v medzinárodnom prostredí?

Využite svoje skúsenosti a pracujte na pozícii TEAM LEADER.

Náplň práce bude zahŕňať:

  • Koordinácia a vedenie tímu General Ledger účtovníkov
  • Pravidelné kontrolovanie a monitorovanie plnenia úloh tímu
  • Monitorovanie procesov v súlade s firemnými KPI´s
  • Hodnotenie výkonu tímu (10-20 ľudí)
  • Motivácia a koučing zamestnancov
  • Vylepšovanie interných procesov
  • Dohľad nad mesačnými a ročnými uzávierkami
  • Komunikácia s vedením spoločnosti a s audítormi
  • SOX kontrola

Požiadavky

Mali by ste spĺňať nasledujúce kritériá:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie v oblasti financií/účtovníctva
  • Min. 3 roky praxe s vedením tímu účtovníkov
  • Plynula znalosť anglického jazyka
  • Veľmi dobrá znalosť účtovníctva
  • Silné analytické zmýšľanie, proaktívny prístup
  • MS Excel na pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, komplexné funkcie)

Spoločnosť ponúka príplatky navyše a množstvo zaujímavých benefitov ako 13. garantovaný plat, príspevky na jazykové kurzy, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia atď.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Manažment | Účtovníctvo | Manažér | Vedúci tímu |