pripája sa...

HĽADÁME ŠTUDENTOV SO ZÁUJMOM O DANE

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Dočasné pridelenie
Platové ohodnotenie 4,50 EUR/hod.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 24389

Hľadáme šikovných študentov pre známu medzinárodnú spoločnosť so záujmom o DANE.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zhromažďovanie a porovnávanie údajov
  • Participácia na rôznych projektoch spoločnosti
  • Príprava kalkulácií
  • Iné úlohy podľa zadania nadriadeného

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Študent VŠ ekonomického alebo právnického zamerania
  • Záujem o prácu v oblasti daní
  • Logické myslenie
  • Pro-klientský prístup
  • Chuť pracovať na sebe a rozvíjať sa

Spoločnosť Vám ďalej ponúka zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti, možnosť práce v úspešnom tíme, a možnosť odborného a profesionálneho kariérneho rastu.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Finance a bankovníctvo a investície | Dane | Analytik | Administration