Hľadáme špecialistu na analyticko-komunikatívnu pozíciu s anglickým jazykom

Lokalita Bratislava
Publikované asi mesiacom
Kontakt Lukas Takac
Ref. Č. 1-11-28485

Máš v sebe proklientský prístup a perfektne ovládaš anglický jazyk, ktorý by si chcel využívať na dennej báze? Vieš účtovať, ale láka ťa skôr komunikácia?

Potom hľadáme práve teba na analyticko- komunikatívnu pozíciu!

Tvoja náplň práce:

  • Aktívna podpora klientov spoločnosti
  • Silná podpora pre účtovné oddelenie
  • Riešenie situácií ohľadom dodávateľských faktúr
  • Pravidelná tvorba výstupov
  • Dennodenná komunikácia s dodávateľmi emailom aj telefonicky
  • Práca v internom systéme

Požiadavky

Požiadavky spoločnosti na kandidáta:
  • Aktívna znalosť anglického a španielskeho jazyka (level C1)
  • Úspešne ukončená obchodná akadémia alebo ekonomická univerzita
  • Relevantná prax v oblasti financií alebo účtovníctva je MUST
  • Skúsenosť s komunikáciou s klientmi je vítaná
  • Komunikatívne zručnosti a proklientský prístup
  • Pokročilá znalosť MS Excel

Benefity

  • 13. garantovaný plat
  • Poukážka na jazykové kurzy
  • Zdravotná starostlivosť
  • Príspevky na dieťa, výročie vo firme

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Business Support Center | Finance | Administratíva | Zákaznícky servis | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Vymáhač pohľadávok | Fakturant | Analytik | Spracovania dát | Excel | Kontingenčné tabuľky | SAP | Bookkeeper, accountant