pripája sa...

HĽADÁME SKÚSENÝCH LEKÁRNIKOV AJ ABSOLVENTOV!

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 30 dňami
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 5-14-25054

Ak je práca lekárnika to, čo Vás baví a náplňa a záleží Vám na individuálnom prístupe ku každému pacientovi, čítajte ďalej, máme pre Vás príležitosť!

Hľadame FARMACEUTOV pre nášho klienta na Myjave!

Náplň práce:

  • Vydávanie liekov na lekársky predpis
  • Predaj voľno predajných liekov, zdrav. pomôcok a doplnkového sortimentu
  • Vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv
  • Poskytovanie poradenstva pacientom
  • Prijímanie zásielok liekov a kontrola ich kvality
  • Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov
  • Podpora realizácie marketingových aktivít v lekárni
  • Koordinácia práce farmaceutických laborantov

Požiadavky

Koho hľadáme:
  • kandidáta s VŠ vzdelaním v oblasti farmácia - magisterský titul
  • uvítame absolventský profil aj skúseného kandidáta
  • komunikatívnosť, orientáciu na pacienta, ľudský prístup

Benefity

Čo ponúkame?
  • Firmu s rodinnou tradíciou, kde je pacient na prvom mieste
  • Adekvátne platobné ohodnotenie - v závislosti od skúseností (upresníme na pohovore)
  • Veľký finančný bonus pri nástupe nového zamestnanca až do výšky 2 000 € (upresníme na pohovore)
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Stabilitu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=farmacia-zdravotnicka-technika

Obchod a marketing | Farmacia | Lekárnik | Rx | OTC | Pharmaceutical representative