pripája sa...

Hľadáme skúseného teamleader-a!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 1-11-31188

Už si niekedy viedol tím? Baví ťa organizácia? Tak hľadáme potom práve teba! Ak chceš byť súčasťou senior managementu a vidieť ako funguje aj svet HR v medzinárodnej firme, čítaj ďalej.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

  • Viesť, koučovať svoj tím
  • Zúčastňovať sa stretnutí v rámci tímu - kontrolovať výsledky za predošlý deň
  • Motivovať a pomáhať pri zložitejších prípadov
  • Služobné cesty

Okrem tohto budeš mať na starosti aj podporu hlavného šéfa za HR! Z času na čas mu zarezervuješ letenku, hotel, naplánuješ dôležité stretnutie a zabezpečíš aby všetko ,,fičalo" ako má.

Požiadavky

Ak sa ti pozícia páčila a našiel/a si sa v tom, radi uvidíme tvoj životopis v anglickom jazyku, ale pred tým si ešte prečítaj, či spĺňaš základné požiadavky, aby si všetko zvládol/a.
  • Hľadáme minimálne ročnú skúsenosť s vedením tímu z oblasti customer service, project management apod.
  • Dobré organizačné a komunikačné schopnosti
  • Schopnosť viesť, motivovať a hodnotiť tím
  • Skúsenosť s MS office ( Word, PowerPoint, Excel )
  • Anglický jazyk na úrovni C1 je podmienkou

Minimum base salary for this job from 1500 EUR gross/month/full time. Our offer to you may be higher based on your skills and experience and will include additional rewards and benefits.*

Benefity

  • Flexibilný pracovný čas
  • Sick days
  • Benefit pre verejnú dopravu
  • Pravidelné tímové podujatia
  • Ročný bonus
  • Environmentálny program

Business Support Center | Zákaznícky servis | Obchodný zástupca | Projektový manažér | Telefonický predajca | Call centre | Team Manager