pripája sa...

Hľadáme skuseného TEAM LEADERA

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 400 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 22856

Ste prirodzený vodca a máte ekonomický background? Láka Vás kariéra v medzinárodnom prostredí a viedli ste aspoň malý tím účtovníkov?

Využite svoje skúsenosti a poďte pracovať na pozíciu TEAM LEADER.

Náplň práce bude zahŕňa:

  • Výber členov tímu, ich koučing, tréning a rozvoj (10-20 účtovníkov)
  • Sledovanie cieľov (KPI´s) a participácia na ich nastavovaní
  • Nastavovanie procesov a neustála práca na ich zefektívňovaní
  • Podpora nováčikov v tíme
  • Pravidelné meetingy na manažerskej úrovni
  • Reportingové aktivity

Požiadavky

Mali by ste spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Vzdelanie v oblasti ekonómie/financií
  • min. 2 roky skúseností na obdobnej pozícii
  • Plynula znalosť anglického jazyka
  • Veľmi dobrá znalosť účtovníctva (AP alebo Intecompany alebo Management Accounting
  • Silné analytické zmýšľanie
  • Proaktívny prístup

Benefity

Benefity, ktoré firma ponúka:
  • Práca v medzinárodnej stabilnej firme
  • 13. garantovaný plat a iné finančné bonusy
  • Ročné prehodnocovanie platov
  • Nadštandardne preplácané gastro lístky
  • Možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
  • Flexibilná pracovná doba

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Manažment | Zástupca | Manažér | Projekt | Výroba | Obchod | FMCG | Development Manager / Team Leader