pripája sa...

HĽADÁME SKÚSENÉHO LOGISTIKA s anglickým jazykom

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 23912

Využite túto príležitosť práve Vy a staňte sa súčasťou medzinárodného tímu známej logistickej spoločnosti, kde môžete zužitkovať Vaše skúsenosti na pozícii LOGISTIK.

Spoločnosť je dynamická a ponúka kandidátom možnosť profesionálnej sebarealizácie a priestor pre uplatnenie vlastnej iniciatívy.

Náplň práce:

  • Denná písomná a ústna komunikácia so zákazníkmi spoločnosti a s ostatnými oddeleniami
  • Čítanie dokumentácie a vyhodnotenie technických požiadaviek od zákazníka
  • Spracovanie zákazníckych dopytov, príprava a zaslanie cenových ponúk
  • Kompletné spracovanie a vyhodnotenie tendrov
  • Kalkulácie nákladov na prepravy
  • Príprava efektívneho riešenia pre zákazníka, príprava prezentácií pre zákazníka
  • Príprava štatistických prehľadov
  • Riešenie ad hoc situácií
  • Navrhovanie zlepšení s ohľadom na väčšiu efektivitu

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
  • Plynulá úroveň anglického jazyka - denná písomná a ústna komunikácia
  • Aspoň 2 roky skúseností v oblasti logistiky / zákazníckej starostlivosti
  • PC zručnosti na veľmi dobrej úrovni - MS Excel, MS PowerPoint, MS Word
  • Analytické myslenie
  • Komunikatívnosť a aktívny prístup
  • Dôslednosť pri práci
  • Orientácia na zákazníka

Benefity

Spoločnosť Vás motivuje aj nasledujúcimi benefitmi:
  • Stabilná spoločnosť, perspektívne zamestnanie
  • 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevky na dopravu
  • Príspevky na stravovanie
  • Medzinárodné prostredie, denné využitie cudzieho jazyka

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Engineering | Logistika | Logista | Kalkulant | Forwarder | Špecialista | Reprezentant / zástupca | Logistician