pripája sa...

HĽADÁME ŠIKOVNÉHO VODOINŠTALATÉRA

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 500 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-30-27640

Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá sa venuje vývoju a pracujte v príjemnom pracovnom prostredí ako VODOINŠTALATÉR.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zostavenie hydraulických a pneumatických systémov
  • Údržba a opravy hydraulických a pneumatickýh zariadení a systémov
  • Uvádzanie do prevádzaky
  • Testovanie funkčnosti zariadení

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ vzdelanie strojárske (Hydraulik, vodoinštalatér, kúrenár)
  • Predchádzajúce skúsenosti so zostavením čerpadiel a vodných rozvodov
  • Skúsenosť so skladaním nízko a vysoko tlakových hydraulických systémov

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý systém firemných výhod a benefitov:
  • 1 plat ročne naviac v závislosti od plnenia firemných cieľov a 13 plat.
  • One to one sedenia s anglickými lektormi
  • Čerstvé ovocie v kuchynke
  • Teambuildingy
  • Diners karta s cestovným poistením
  • Nárok na 2 "sick days"
  • MS Office na súkromné účely a iné

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search-disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Výroba | Technik | Plumber/Heating Engineer