pripája sa...

HĽADÁME ŠIKOVNÉHO TECHNOLÓGA PRE ROBOTY

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 10 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 23952

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť v oblasti AUTOMOTIVE hľadáme šikovného TECHNOLÓGA PRE ROBOTY.

Náplň práce:

  • zosúľaďovanie a dohliadanie nad používanými technológiami a výrobno-technickými možnosťami vo výrobe, zámermi a návrhmi pre optimalizáciu,
  • analyzovanie príčin chybovosti a spolupracovanie na ich odstránení,
  • vypracovávanie pracovných postupov ako i starostlivosť o technickú dokumentáciu pri nábehu nových projektov,
  • plánovanie procesov a prevádzkových prostriedkov,
  • stanovovanie a plánovanie kapacít strojov, zariadení a prístrojov,
  • školenie pracovníkov v oblasti robotiky a robotických pracovísk,
  • špecifikácia nových nástrojov (robotov a rúk pre roboty),
  • koordinácia údržby robotov s termínovými požiadavkami výroby,
  • navrhovanie technických riešení opráv robotov a ich zlepšení,
  • používané roboty: ABB, Wittmann, KraussMafei

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • technické myslenie,
  • skúsenosti s technickou dokumentáciou,
  • orientáciu na trhu relevantných technológií,
  • predchádzajúce skúsenosti s technológiami na spracovanie plastov výhodou.

Benefity

  • práca v príjemnom kolektíve
  • stabilita nadnárodnej spoločnosti
  • možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
  • ďalšie odborné a jazykové vzdelávanie, firemné akcie
  • 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Výroba a prevádzka | Engineering | Výroba | Strojárstvo | Údržbár | Opravár | Technológ | Špecialista | Automobilový priemysel | Technológia | Proces | Technologist