pripája sa...

Hľadáme práve Vás: GL ÚČTOVNÍKA S HOLANDČINOU!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 600 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 1-11-27888

Ovládate účtovanie na úrovni hlavnej knihy a navyše viete po HOLANDSKY?
V tom prípade je na čase, aby ste skĺbili tieto dve veci dohromady!
Chopte sa tejto výzvy a staňte sa súčasťou medzinárodného prostredia a nemeckej kultúry.
Neváhajte už ani minútu a zašlite nám Vaše CV! Tešíme sa na Vás :)

Vašou hlavnou náplňou práce okrem účtovania podľa IFRS bude:

  • Príprava finančných analýz a výkazov
  • Zúčastňovanie sa transition procesov zo zahraničných centier
  • Participácia na projektoch, zlepšovaní a implementácií nových procesov
  • Mesačné/kvartálne/ročné uzávierkové aktivity
  • Pomoc pri interných a externých auditoch
  • Príprava reportov a iné

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:
  • Ekonomické/Finančné/Účtovné vzdelanie
  • Minimálne 2 roky skúsenosti v oblasti komplexného účtovníctva
  • Pokročilá znalosť programu Excel (pivotné tabuľky, rôzne funkcie a iné)
  • Znalosť programu SAP výhodou
  • Znalosť IFRS výhodou
  • Anglický a holandský jazyk na komunikatívnej úrovni (slovo aj písmom)
  • Zodpovedný a proaktívny prístup k práci

Spoločnosť ponúka okrem výbornej nemeckej kultúry veľmi zaujímavý benefitný systém, kde si každý príde na svoje.
Okrem flexibilného pracovného času a finančného bonusu Vám spoločnosť prispeje na športové aktivity, poskytne sick days navyše, plne uhradí stravné lístky a iné.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Centrá zdieľaných služieb | Senior | SAP | IFRS | Kontingenčné tabuľky | Hlavná kniha | Komplexný | Implementácia | Hlavný | Finance accountant