HĽADÁME PRACOVNÍKOV NA MECHANICKÉ OPRACOVANIE ODLIATKOV- KOŠICE

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 600 - 800 EUR
Publikované 12 hodinami
Kontakt Vaľová Lucia
Ref. Č. 3-21-30066

Pre nášho klienta, ktorým je známa spoločnosť pôsobiaca priamo v Košiciach momentálne hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu OPERÁTOR VÝROBY.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • základná obsluha výrobných zariadení spoločnosti (omieľačka, pieskovačka)
  • mechanické opracovanie odliatkov (rovnanie, brúsenie, dierkovanie)
  • hlásenie zistených odchýlok a porúch strojov
  • balenie odliatkov podľa predpisov

Požiadavky

POŽADUJEME:
  • SŠ vzdelanie
  • manuálna zručnosť
  • technická zdatnosť
  • ochota pracovať na zmeny (8 hod. zmeny - 2x ranná, 2x poobedná, 2x nočná, 2x voľno)
  • spoľahlivosť

Benefity

  • motivujúce platové ohodnotenie
  • variabilná zložka mzdy
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • stravné lístky v hodnote 4,80 €

Výroba a prevádzka | Výroba | Operátor | Robotník | Montáž | Production Operator