pripája sa...

HĽADÁME POTENCIÁLNEHO VEDÚCEHO TÍMU ÚČTOVNÍKOV (AJ+NJ)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Halásová Jana
Ref. Č. 23050

Nemecká spoločnosť otvára nové oddelenie, potrebuje začať od vedúcich zamestnancov. Preto momentálne obsadzujeme pozíciu P2P Team Leader. Čo to znamená? Ak máte skúsenosti ako Deputy Team Leader alebo Supervisor tímu a ovládate anglický a nemecký jazyk, toto je príležitosť naštartovať kariéru ako Team Leader.

Náplň práce:

  • Vedenie účtovníkov na oddelení PTP (cca 20 ľudí)
  • Stanovenie hodnotiacich KPIs, ich sledovanie
  • Motivácia členov tímu, vedenie porád
  • Dodržovanie interných smerníc v rámci tímu
  • Vyhodnocovanie procesov na oddelení, návrhy na zlepšenia
  • Vedenie projektov na EMEA úrovni

Požiadavky

Kandidát musí spĺňať nasledovné:
  • Anglický A nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Minimálne 1 rok skúseností s koordináciou, vedením tímu
  • Skúsenosti z účtovníctva, analýz alebo auditu
  • SAP je veľkou výhodou

Spoločnosť ponúka kariérny rast v úspešnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, vrátane 13teho garantovaného platu a ďalších bonusov.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Čiastkový |