pripája sa...

HĽADÁME NOVÉHO ČLENA DO NÁŠHO HR TÍMU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 800 - 1 000 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Federica Fini
Ref. Č. 4-26-31087

Užil si si leto a hľadáš príležitoť vo svete HR? Ak si mal počas štúdia čas aj na administratívnu prácu, nemáš problém zdvihnúť telefón a hľadáš nielen kolegov ale aj kamošov, tak hľadáme práve Teba.

Tvoja náplň práce:

  • telefonická/emailová komunikácia s kandidátmi, testovanie jazykových znalostí kandidátov
  • aktívne vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov s pracovnými ponukami v internej a externých databázach
  • každodenná práca so sociálnymi sieťami (Facebook, LinkedIn)
  • administratívna podpora tímu konzultantov (príprava rôznych potvrdení, reportov)
  • aktualizácia dát a práca s internou databázou
  • vytváranie inzerátov na pracovných portáloch
  • triedenie a scanovanie dokumentov

Požiadavky

Náš nový kolega by mal mať:
  • aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka (denné testovanie jazykových znalostí kandidátov)
  • výborné komunikačné zručnosti
  • vysoké pracovné nasadenie
  • zvládnutý time-management
  • schopnosť určiť si priority
  • tímový hráč

Benefity

  • Fruit day
  • Sick days
  • Training days v oblasti HR
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Multisport karta
  • Teambuldings počas celého roka
  • Home office po skúšobnej dobe

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Administratíva | Zákaznícky servis | HR | Administratívny pracovník | Asistent / asistentka | Spracovania dát | Back office | Junior | Nábor | Personnel officer