pripája sa...

Hľadáme mzdových účtovníkov!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Medzihradská Simona
Ref. Č. 1-11-31169

Máš aspoň ročnú skúsenosť s PAYROLL? Vyznáš sa v mzdovej agende a rád by si účtoval mzdy pre známu medzinárodnú spoločnosť?

Ak je táto oblasť pre teba zaujímavá, no zároveň v nej už máš skúsenosti, tak si prečítaj, čo by bolo tvojou náplňou práce.

Náplň práce:

  • Kontrola vstupných údajov potrebných pre spracovanie miezd zamestnancov
  • Zodpovednosť za správny a včasný výpočet miezd
  • Práca v dochádzkovom systéme
  • Príprava mesačných výkazov pre kontrolné úrady
  • Interné a externé reportovanie, štatistické reporty
  • Analýzy podľa požiadaviek nadriadeného
  • Sledovanie legislatívnych zmien a ich následná aplikácia v spoločnosti

Požiadavky

Ak spĺňaš nasledujúce kritériá tak neváhaj a pošli nám svoj životopis!
  • Minimálne 1 rok skúsenosti obdobnej pozícii s prípravou podkladov pre mzdy – ideálne skúsenosť z SSC
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • Znalosť mzdovej legislatívy
  • Príjemné vystupovanie, HR-ista telom aj duchom
  • Vysoká miera samostatnosti, Precíznosť, Flexibilita

Benefity

  • zdravotná starostlivosť
  • životné a úrazové, neinvestičné poistenie
  • korporátna univerzita a knižnica
  • anglické jazykové kurzy
  • 25 dni do roka doplatená PN
  • soplnkové dôchodkové sporenie -
  • odmeny k výročiam

Finance a bankovníctvo a investície | HR a kancelářské služby | HR | Kancelářské služby | Účtovníctvo | Asistent / asistentka | Účtovník | Mzdy | Centrá zdieľaných služieb | Kompenzácia a výhody | Back office | Payroll clerk