Hľadáme montážne pracovníčky do Devínskej Novej Vsi - práca vhodná aj pre mužov

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 800 - 1 000 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Krokker Matúš
Ref. Č. 4-21-28958

Baví Vás jemná manuálna práca? Chcete pracovať v príjemnom bezstresovom prostredí, kde nieste len číslo? Využite príežitosť pracovať v čistej a nehlučnej prevádzke v Devínskej Novej Vsi ako Montážna pracovníčka.

Vaša pracovná náplň bude:

  • Jednoduchá montáž elektromodulov
  • fyzicky nenáročná práca
  • práca je vhodná aj pre mužov
  • vľúdny a ústretový prístup
  • 2, 3 alebo 4 zmenná prevádzka
  • komplené zaučenie po nástupe
  • nástup možný ihneď
  • práca na plný pracovný úväzok

Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce kritériá:
  • Ochota pracovať manuálne
  • Dobrý zrak (okuliare nie sú prekážkou)
  • Spoľahlivosť
  • Záujem o dlhodobú spoluprácu

Benefity

  • Finančné odmeny (13. plat, odmena za dochádzku)
  • Príspevok na dopravu
  • Čisté a nehlučné prostredie
  • NEpásová výroba
  • pri vzájomnej spokojnosti istý prestup do kmeňa už po 6 mesiacoch

Výroba a prevádzka | Ostatné | Pomocné práce | Výroba | Remeselné práce | Operátor | Pomocník | Manipulant | Montáž | Operator