HĽADÁME MLADÝCH PERSPEKTÍVNYCH ÚČTOVNÍKOV PRE OBLASŤ DOŠLÝCH PLATIEB

Lokalita Bratislava
Publikované 13 dňami
Kontakt Juhász Martin
Ref. Č. 22144

Baví ťa účtovníctvo, si zameraný na čísla a svet financií je ti blízky? Pre nášho klienta, nadnárodnú spoločnosť, hľadáme schopných účtovníkov - juniorov, ktorí sa chcú ďalej vyvíjať a učiť sa nové veci. Ak si myslíš, že hľadáme práve teba, pošli nám svoj životopis!

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Účtovanie došlých faktúr a ich následná kontrola
  • Spolupráca s inými oddeleniami pri sledovaní finančných správ
  • Podielanie sa na mesačných uzávierkach
  • Reportingové aktivity

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka (B2) - PODMIENKOU
  • Ukončené ekonomické vzdelanie (VŠ, prípadne OA)
  • Minimálne polročná prax v účtovníctve
  • Motivácia pre účtovníctvo
  • Asertívny prístup

Benefity

Náš klient Vám ponúka:
  • Zaujímavú príležitosť pracovať pre silnú medzinárodnú spoločnosť
  • Zamestnanecké výhody a benefity typu: extra dni dovolenky, preplácané nadčasy, flexibilný pracovný čas, extra sick days
  • Finančné bonusy
  • Možnosť nadobudnutia rôznych školiacich programov v oblasti účtovníctva a financií

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Účtovníctvo | Analýzy | Účtovník | Vymáhač pohľadávok | Fakturant | Záväzky | Bookkeeper, accountant