pripája sa...

Hľadáme Master Data človeka

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-32173

Radi pracujete s dátami? Ak ste technickejší typ, ktorý vie dohliadnuť nad chodom business aktivít a chce byť podporou pre oddelenie náboru klientov, toto je príležitosť pre vás.

Ak ste sa našli v náplni práce, zaujíma vás oblasť master data, baví vás EXCEL a práca s dátami, dajte nám o sebe vedieť.

Náplň práce:

  • Práca s interným systémom spoločnosti
  • Zadávanie, údržba, evidencia elektronických dát
  • Silná podpora interným oddeleniam
  • Denná práca v MS Excel (pivot, v/h lookup)
  • Tvorba štatistík a reportov
  • Technická podpora
  • Komunikácia s koncovými používateľmi
  • Participácia na projektoch, poskytovanie ad hoc riešení

Požiadavky

| Administration