pripája sa...

Hľadáme FINANČNÉHO ANALYTIKA na analýzy nového systému

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 400 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Kažimírová Kristína
Ref. Č. 1-11-31387

Pracovná príležitosť pre finančných analytikov, ktorí sa neboja zmien a chceli by byť súčasťou implementácie nového systému.

Náplň práce:

  • Tvorba analýz spojených s implementáciou a testovaním nového systému
  • Kvartálny a ročný reporting
  • Prezentácia finančných výsledkov manažmentu
  • Spolupráca na rôznych projektoch
  • Spolupráca pri auditoch- príprava potrebných informácií

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 2-ročná skúsenosť v oblasti finančných analýz a reportingu
  • Pokročilá úroveň ovládania anglického jazyka- komunikácia s nadriadeným a kolegami
  • Pokročilá úroveň MS Excel
  • Znalosť US GAAP alebo IFRS je výhodou
  • Prezentačné schopnosti a komunikatívnosť

Spoločnosť ponúka množstvo finančných ako aj nefinančných benefitov ako napríklad dovolenka nad rámec, 13.plat a ďalšie, ktoré budú predstavené spoločnosťou na osobnom stretnutí.

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Analytik | Biznis | Komplexný | Senior | Centrá zdieľaných služieb | US GAAP | IFRS | Financial analyst