HĽADÁME FARMACEUTICKÉHO LABORANTA S ATESTÁCIOU DO Košíc A Michaloviec

Lokalita Košický kraj
Publikované 25 dňami
Kontakt Sedláková Katarína
Ref. Č. 3-14-25240

Ste vyštudovaný farmaceutický laborant a chcete sa rozvíjať vo svojom odbore?
Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti farmácie hľadáme pracovníka na pozíciu FARMACEUTICKÝ LABORANT S ATESTÁCIOU

Náplň práce:

  • Vykonávanie odborných prác pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv podľa pokynov farmaceuta
  • Vydávanie a predaj zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
  • Asistovanie farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne
  • Poskytovanie poradenstva pacientom v obmedzenom rozsahu
  • Kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne
  • Preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
  • Sledovanie exspirácie liekov a vyraďovanie preexspirovaných liekov z použitia
  • Spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti ako aj so zodpovednými magistrami v jednotlivých lekárňach
  • Plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

Požiadavky

Ako úspešný kandidát spĺňate nasledovné požiadavky:
  • Ukončená SŠ - odbor Farmaceutický laborant - PODMIENKOU
  • Anglický / nemecký jazyk výhodou
  • Odolnosť voči stresu
  • Pozitívne myslenie a schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť ponúka nadštandardné platové ohodnotenie systém bonusov a bohatý balík benefitov, ktorý bude predstavený vybraným uchádzačom na osobnom stretnutí.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=farmacia-zdravotnicka-technika

Obchod a marketing | Farmacia | Lekárnik | Pharmacologist