pripája sa...

HĽADÁME ASISTENTKU

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 550 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-11-28010

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti ako ASISTENT/KA:

Vašou náplňou práce bude:

  • Administratívna a organizačná podpora finančného a účtovného oddelenia
  • Príprava administratívnej dokumentácie
  • Spracovanie korešpondencie
  • Organizácia stretnutí
  • Rezervácia miestností
  • Starostlvosť o firemné návštevy

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Absolvent SŠ alebo VŠ, mamička po materskej dovolenke
  • Komunikatívna znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka
  • Príjemné vystupovanie

Benefity

Spoločnosť Vám vie ponúknuť tieto benefity:
  • 13 plat v závislosti od prosperity firmy
  • 14 garantovaný plat po dvoch rokoch
  • Jazykové kurzy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Mzdy | Senior | Fakturácia | Záväzky | Pohľadávky | Assistant